Terug naar de basis, terug naar de natuur. Op reis met Surviking is beleven en zorgt voor een unieke experience!
Kano & Survival trektocht door Zweden
Een hele bijzondere survival tocht door Scandinavië
Vanuit het water de natuur van Zweden zien
Nadat je een survival cursus hebt gevolgd wil je die nieuwe skills natuurlijk gaan inzetten in het wild! Surviking biedt waanzinnige trekkings aan, waarin je wordt ondergedompeld in de ruwe natuur.
Natuurlijk wel onder begeleiding van de ervaren wildernis gidsen van Surviking. Naast de kennis over het kanoën en survivallen beschikken zij ook over de nodige kennis over de natuur in de Noordelijke Wildernis. Misschien komt u wel een Eland of Visarend tegen, het kan zomaar in deze week.


Wat ga je doen?
Je verplaatst je per kano en soms te voet. De rugzak kan in de kano dus die zul je niet vaak hoeven dragen. Jullie overnachten buiten in de natuur onder een tarp, in een lichtgewicht tentje of in een DANO shelter. Jullie zullen geen bevoorradingspunt tegenkomen dus dienen daarom alles zelf mee te nemen.
Water is er in de natuur meer dan genoeg te vinden. De totale afstand die je af gaat leggen deze week is ca. 135km. De gemiddelde afstand per dag is 25km. Jullie starten de week met een outdoor cooking workshop, waarbij jullie boven het vuur in een dutch oven wat lekkers maken.
Deze skills ga je leren:
Kanotechnieken
Oriënteren en navigeren
Flora en Fauna determinatie
Shelter & vuur maken
Genieten van de Zweedse natuur
Wat kost deze reis?
€ 595,-
Inclusief
- Professionele begeleiding (WGA guides)
- Voedselpakket
- Outdoor cooking
- Informatieavond
- Transfers
- 1 overnachting basecamp (tent)
- 1 overnachting in een hotel
- Materiaal om te koken
- Foto’s en video van de tocht
- Live tracking voor thuisblijvers
- Canadese kano inclusief toebehoren
- Reisgarantie via het STO garant
Exclusief
- De reis van- en naar Zweden
Wanneer is deze cursus?
> 1 – 8 oktober 2022

over de locatie
Scandinavië - Zweden - Trehorningsjö




Trehorningsjö, een prachtig gebied dat qua oppervlakte vergelijkbaar is met Flevoland, bestaat uit veel bos met beekjes en meerdere meren en plassen. Er wonen slechts 300 personen in deze regio.
Accommodatie
Je verblijft in een 2-persoons gedeelde kamer in fraaie boshutten. Ontbijt, lunch en avondmaaltijd zijn inclusief. We zullen meerdere avonden workshops Outdoor Cooking geven, andere avonden stellen we lekkere, verse ingrediënten beschikbaar en kun je samen met andere cursisten een avondmaaltijd bereiden. Uiteraard wordt er rekening gehouden met dieetwensen en allergieën.
Dieren
Het gebied is rijk aan wild: bevers, vis, dassen, eekhoorns, herten, elanden en zelfs beren zijn gesignaleerd. Het gebied is helaas ook rijk aan vliegen, neem dus ook je eigen beschermmiddelen mee. Wij lopen zelf niet met een klamboe/insectennet op, wel gebruiken we anti-insectenspray.
Supermarkt
In het plaatsje zelf Trehorningsjö is een supermarkt en een restaurant (met de mooiste wc van Zweden!).
Goed om te weten
Sommige gebieden in deze regio hebben geen GSM dekking. Stroom is gewoon 220v en Zweden gebruikt dezelfde stekker als Nederland.